Hoover SYNTHESIS’i Sunar

Synthesis, yeniliği, teknolojiyi ve tasarımı bir araya getiren Hoover serisindeki en yenilikçi torbasız, multisiklonik elektrikli süpürgedir.

Patenti Hoover’e ait olan yeni PACT (Güçlü Aktif Sıkıştırma Teknolojisi) daima üst düzey performans alınmasını sağlar.

Düşük enerji tüketimi, sık bakım yapılmayı gerektirmemesi ve toz toplama haznesinin rakip tanımayan kapasitesi ürünü benzersiz kılar.

10 litre toz, 1 litrelik alana hapsolur! 

 

Yenilikçilik ve teknoloji

Synthesis Hoover’in patent aldığı yenilikçi teknolojiler ile tasarlanmış, hayatınızı kolaylaştıracak bir üründür - yüksek enerji verimliliği yanında temizlikte olağanüstü sonuçlar almanızı sağlar.

 

10 litrelik toz 1 litrelik toza dönüşür*

PACTPACT evinizde toplanan tüm tozları sıkıştıran yenilikçi bir teknolojidir. Motorlu merkezi pervane sürekli hareket eder ve tozları yavaşça genişleyen hazne içinde sıkıştırır.

*Sıkıştırma testleri, Hoover laboratuvarlarında gerçek ev ortamından toplanan toz kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Sıkıştırma işlemi, Hoover XP71 modeli ile toplanan toz ile ölçülmüştür. Materyale ve ortama göre sonuçlar farklılık gösterebilir.

 

Yüksek verimli multisiklonik teknoloji

Tecnologia AirvolutionAirvolution teknolojisi Multisiklonik Airvolution teknolojisi toz ayırma işleminde yüksek verim sağlar. En ince toz parçacıklarını dahi ayıran etkili santrifüj kuvveti, filtrenin tıkanmasını engelleyerek daima aynı performansı almanızı sağlar. Bu, daha az filtre bakımı ve temizliğe daha az zaman ayırmak anlamına gelir!

 

GENİŞLEYEN HAZNE      

Synthesis genişleyen ve 10 litreye kadar tozu hapseden özel bir toz toplama haznesine sahiptir.*

*Sıkıştırma testleri, Hoover laboratuvarlarında gerçek ev ortamından toplanan toz kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Sıkıştırma işlemi, Hoover XP71 modeli ile toplanan toz ile ölçülmüştür. Materyale ve ortama göre sonuçlar farklılık gösterebilir.

Üst düzey performans

Yüksek verimli motor ile Hoover tarafından tasarlanmış özel fırçaları birleştiren yenilikçi PACT ve Airvolution teknolojileri sayesinde Synthesis üst düzey performans sergiler.

Mükemmel enerji verimi

Mükemmel enerji verimi

A sınıfı enerji sınıfı sayesinde daha az enerji tüketerek temizlikte olağanüstü sonuçlar elde edersiniz.

Sert zeminlerde yüksek performans

Sert zeminlerde yüksek performans              

Sert yüzeylerde olağanüstü temizleme performansı:  %111 emiş verimliliği.

Üst düzey filtreleme verimliliği

% 99,98’e kadar filtreleme verimliliği sağlayan HEPA filtresi sayesinde dışarı verilen hava her zaman temizdir.

Super silent

Süper sessiz                   

Synthesis, sadece 75 dBA ses seviyesi ile kategorisindeki en sessiz elektrikli süpürgelerden biridir.

Maksimum hijyen

Synthesis, toza tahammül edemeyen ve alerjisi olan kişiler için idealdir.

Bakteri üremez

Toz haznesinin Gümüş İyon işlemine tabi tutulması bakteri üremesini engeller. Bu nedenle Synthesis alerjisi olanlar ve evinde hayvan besleyenler için idealdir.

Toz ile teması yok

Yüksek kapasiteli, kolayca çıkarılabilen ve boşaltılabilen Synthesis elektrikli süpürgenin toz toplama haznesi tozla temas edilmesini önler. Ayrıca yıkanabilir HEPA filtresi en küçük toz parçacıklarını dahi hapseder.

Eşsiz tasarım

Synthesis güçlü ve sağlam olduğu kadar eşsiz ve zarif bir tasarımla üst düzey performans almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kullanışlı LED göstergesi Synthesis’in durumunu istediğiniz zaman kontrol etmenize imkan verir. Özel göstergeler Synthesis’i doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Aksesuarlar

Akıllı sapa entegre fırçası ve dahili aksesuarları sayesinde, en hassas yüzeylerdeki tozları dahi yok edebilirsiniz.

 

Parquet extra

Yumuşak kılları ve keçe yastıklı tekerlekleri bulunan Parke Ekstra fırçası, hassas yüzeyler (parke gibi) de dahil olmak üzere tüm yüzeylerde etkili ve doğru temizleme etkisi sağlar.

Mini turbo fırça

Mini turbo fırça

Döşemeleri temizlemek için özel olarak tasarlanmış Mini Turbo Fırça, bakteri üremesini engelleyecek şekilde Gümüş İyon teknolojisi ile işleme tabi tutulur.

Gövde üzerindeki aksesuarlar

Synthesis’in kullanışlı aksesuarları, her zaman el altında olacak şekilde gövde üzerinde saklanabilir.