Satış Sonrası Hizmetler

Hoover Satış Sonrası Hizmetler, uzmanlık gerektiren işlemlerin son derece nitelikli personeller tarafından yapılmasını sağlamak üzere tüm ülkeye yayılmış yaklaşık 200  Yetkili Servis merkezini içeren etkili ve kapsamlı bir ağa sahiptir.

 

İLETİŞİM

Sorularınız olması veya yardıma ihtiyaç duymanız durumunda, cihazınızın arızalarını gidermek veya gerekli bakımı gerçekleştirmek üzere Hoover Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Teknik servis talebi için, Türkiye’nin herhangi bir yerinden tek bir numara ile bize ulaşabilirsiniz:

0850 811 12 90

Sabit hatlardan ve cep telefonlarından yapılan aramaların ücreti operatörünüze bağlıdır.

Lütfen aramadan önce 16 haneli ürün seri numarsı ve ürünün satın alındığı tarih bilgilerinin yanınızda olduğunuzdan emin olun.

[$picklist$]

Hoover cihazlarınızı kullanmak veya bakım için teknik desteğe ihtiyacınız mı var? Hoover Müşteri Hizmetleri ile online iletişim kurduğunuzda, ihtiyacınız olan yardımı size sunacağız. 

Bizimle online iletişim kurun
0850 811 12 90 numaralı telefonu arayın

KULLANMA KILAVUZLARI

Her cihazın kullanım kılavuzu doğrudan web sitesinden kolay ve hızlı bir şekilde pdf formatında indirilebilir - sadece cihazın ürün serisini, adını veya kodunu seçin.

ARA

GARANTİ

Hoover ürünleri, uygunlukla ilgili tüm hatalar için geçerli elektrikli süpürgeler ve derin dondurucular için iki yıllık, diğer ürünler için üç yıllık garantiye sahiptir. 

Beklenmeyen masrafları azaltmak amacıyla garanti süresi bazı ürünlerimizde ücretli olarak 7 yıla kadar uzatılabilir. (¹) (²)

(¹) Ek garanti detayları/şartları Ek Garanti Poliçesi üzerinde yazılıdır.

(²) Ürün kurulum/montaj tarihini takip eden en geç 30 gün içerisinde yetkili servisimize müraacat etmeniz ve ek garanti satın almanız gerekmektedir.

Garanti koşullarını okuyun

SERVİS MERKEZLERİ

Bölgenizde hizmet veren yetkili servisi bulun. Yeni teknolojiler ve yeni ürünlerle ilgili kendini sürekli güncelleyen uzman mühendislerimizin yardımından faydalanabilirsiniz.

YETKİLİ SERVİS ARA

AKSESUARLAR VE YEDEK PARÇALAR

Hoover tüm ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde geniş bir aksesuar ve yedek parça yelpazesine sahiptir - yetkili bir servis merkezi ile görüşün ve ürününüzle uyumlu parçaları keşfedin.

KATALOGLARI TARA