Rhapsody

 

Multifonksiyonel, ergonomik ve gelişmiş teknolojisi ile Rhapsody, Hoover'in yeni kablosuz dikey süpürgesi.

Yüksek manevra kabiliyetine sahip, çok hafif ve oldukça güçlü. Tamamiyle yeni ve benzersiz ayrıştırma sistemi HSpin-Core Teknolojisi, toz ile temas ettirmeden son derece kolay hazne temizliği sağlar.

Rhapsody'deki teknolojik yenilikler, kullanım kolaylığıyla mükemmel bir uyum sağlar: tasarımı şık ve akıllıdır ve tüm ayrıntılar tüketici konforunu artırmak ve angarya işi heyecan verici bir deneyim haline getirmek için dikkatlice çalışılmıştır.

 

MULTİFONKSİYONEL

Ayrılabilir el süpürgesi ve çoklu aparatları ile her ihtiyacınızı karşılayacak gerçek temizlik dostunuz: hem evinizdeki hem aracınızdaki tüm zeminleri ve yüzeyleri, erişilmesi güç yüksek noktaları ve dar alanları mükemmel şekilde temizlemenize olanak sağlar.

 

HSPIN-CORE TEKNOLOJİSİ

Bu teknolojide özel bir motor, ayrıştırma sistemini döndürürerek  ilave bir hava akımı oluşturur.

Bu akım ile toz tanelerinin, partiküllerin ve kılların haznenin dibine doğru kuvvetli bir şekilde itilmesi sağlanır. 

Ayrıca bu sistem toz ile temas edilmeksizin kolayca haznenin boşaltılmasına olanak verirken hem periyodik bakım hem de kullanım açısından daha iyi bir deneyim sunar.

 

BASİT VE DOĞRUDAN KONTROL

Ürünün üst yüzeyine yerleştirilen pratik kontrol paneli kullanım esnasında kolayca ayar değiştirmenize izin verir: Halı düğmesine basarak fırçayı aktif edebillir ya da Turbo düğmesine basarak temizliği zor yüzeyler için gücü arttırabilirsiniz.

Bununla birlikte 4 kademeli LED gösterge, ile pil kullanım seviyesi ve şarj durumu daima kontrolünüz altındadır.

 

KABLOSUZ DENEYİM

Yüksek performanslı ve hafif 22V lityum pil sayesinde kablo kısıtı olmadan temizliğin keyfini çıkarın. 5 saatte şarj olarak 35 dakikaya kadar kullanım süresi sunar ve evinizin tamamının temizlenmesine olanak sağlar. Bununla birlikte pil, doğrudan ürün üzerindeyken ya da ürün üzerinden çıkarılarak ayrıca şarj edilebilir.

 

ÜSTÜN MANEVRA KABİLİYETİ

Kolay Sürüş Sistemi sayesinde Rhapsody, evinizdeki mobilya ve diğer engellerin etrafından kolayca süzülebilir. Özel 180° pivot sistemi, ulaşılması en güç alanlara bile küçük bir bilek hareketi ile erişmenizde size yardımcı olur.

 

DUVAR MONTAJ APARATI

Süpürgenizi ve aksesularları* duvar montaj aparatı üzerinde kolayca saklayabilirsiniz.

*Yalnızca standart aksesuarlar ve varsa Mini Turbo başlık

Seriyi keşfedin

İhtiyaçlarınıza en uygun modeli seçin.

 

RA22HCG 017

 

Daha fazla bilgi
 

RA22HCGR 017

 

Daha fazla bilgi
 

RA22HCGB 017

Daha fazla bilgi
 

RA22HCGC 017

 

Daha fazla bilgi