Hoover Wizard

Yenilenen hoover wizard uygulaması ile Yıkama deneyiminizi geliştirin.

Hoover, Wizard Uygulaması’nın yeni sürümünü sunar: yeni, gelişmiş bir görünüm ve çamaşır deneyiminizden en üst tatmin seviyesine çıkarmanıza yardımcı olacak niteliği yükseltilmiş özelliklerden oluşan bir dünya.

 

Tüm işletim sistemlerinde çalışıyor

NFC teknolojisi sayesinde One Touch çamaşır makineniz akıllı telefonunuz ile iletişim kurarak çamaşırlarınızı doğrudan buradan yönetmenizi sağlar. Artık bunların tamamı tüm özellikleri ile iOS işletim sistemi için de mevcut. Wizard Uygulaması’nı App Store, Google Play veya Huawei App Gallery’den indirmeniz veya güncellemeniz ve birkaç adımda cihazınızla eşleştirmeniz yeterlidir.

 

Yeni sezgisel arayüz

Gelişmiş grafikler ve düzen, kullanım deneyiminizi kesinlikle kusursuz hale getirecektir: bir kaydırmada yıkama, bakım, yardım ve ekstra işlevler bölümlerine kolayca erişin, Uygulama işlevleri hakkında açıklamalar alın ve yeni sezgisel simgeler ile ihtiyacınız olan her şeyi bulun.

Yeni akıllı özelliklerin dünyası

Çamaşırlarınıza özen gösterirken verimliliği ve sonuçları en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış yeni yararlı özelliklere erişin.

Yıkama deneyiminizi geliştirin

 

Kılavuzlu yıkama

Doğru programı seçmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Çamaşırınızın kumaşını, rengini, kir seviyesini ve leke türünü girin ve Uygulamanın kılavuzlu yıkama özelliği mükemmel yıkama sonuçları elde etmeniz için size en iyi programı ve ayarı önerecektir. 

 

Leke ipuçları

Giysilerinizde daha fazla leke bırakmayın: Hoover Wizard Uygulaması, her türlü giysi, renk ve kumaş için maksimum özeni gösterirken, 35‘ten fazla farklı lekenin nasıl edileceğine dair yararlı ipuçları sağlar.

 

Etiketler kılavuzu

Artık yıkama hatası yok. Uygulamanın Etiketler Kılavuzu, etiketlerdeki tüm sembollerin anlamını açıklayacak, en uygun işlemi önerecek ve size kurutma, ütüleme ve kuru temizleme hakkında yararlı ipuçları verecektir.

 

Ek özel programlar

Ek özel programların bir listesine erişin ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. Uygulama size en iyi ayarları önerecek ve ayrıca deterjan ipuçları verecektir; akıllı telefonunuzu başlatmak için cihazınızdaki One Touch logosu’nun yakınına yerleştirmeniz yeterlidir.

Yıkama rutininizi geliştirin

 

Yıkama hatırlatıcıları

Yıkamayı planladığınız giysileri seçerek yıkama hatırlatıcınızı oluşturun ve ihtiyacınız olduğunda alarm bildiriminizi ayarlayın.

 

Kullanım istatistikleri

Tasarruf ederken alışkanlıklarınızı iyileştirin ve verimliliği optimize ederim. Akıllı telefonunuzu One Touch logosu‘nun yakınına yerleştirin ve Uygulama üzerinden cihaz kullanımınız hakkında net bir rapor alın. Daha organize bir yıkama rutininin tadını çıkaracaksınız.

Yıkama bakımınızı geliştirin

 

Programlı bakım

Çamaşır makinenizin sağlığını zahmetsizce daha uzun süre koruyun.  Uygulama, filtre temizliği ve kireç çözme döngüsü için size bildirimler gönderecek ve performansı en iyi şekilde tutmak için adım adım destek sağlayacaktır.

 

Sorun giderme ve destek

Çamaşır makineniz ile ilgili bir sorun mu var? Sorununuzu çözmek için Hata Kılavuzu’na başvurun veya adım adım müşteri desteği alın.

Hoover Wızard uygulamasını güncelleyin veya indirin.

Şimdi güncelleyin veya indirin