İletişime Geç

Ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek veya herhangi bir nedenle Hoover ile iletişim kurmak için bize yazın (sayfadaki formu doldurarak). Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz takdirde, ihtiyacınız olan yardımı almak için bir servis merkezi ile görüşün.

A kısmında belirtilen hususlara ilişkin, tek ortaklı Candy Hoover Group Srl’nin Gizlilik Bildirimi’ni okuduğumu kabul eder ve kişisel verilerin kullanımına Gizlilik Bildirimi’nin B kısmında belirtilen amaçlara uygun olması şartıyla onay verdiğimi tasdik ederim (tek ortaklı Candy Hoover Group Srl doğrudan pazarlama)

Gizlilik Bildirimi’nin C kısmında belirtilen hususlarda kişisel verilerin kullanımına izin verdiğimi kabul ederim. (Tek ortaklı Candy Hoover Group Srl grubuna ait doğrudan pazarlama şirketleri ve üçüncü kişiler veya GIAS Srl’nin kontrolü altındaki ortak şirketler, finansal servisler ve/veya satın alınan araçların üretim sektöründe hizmet veren ortaklar. Gruba ait şirketlerin tam listesi privacy@hoover.it adresine yapılacak istek üzerine tedarik edilecektir. )

* Doldurulması zorunlu alanlar