TARİHİMİZ

Hoover’in ve tarihteki ilk süpürgenin doğuşu

Bir kutu, bir fan, bir ipek yastık kılıfı ve bir süpürge sopası - tarihteki ilk elektrikli süpürge işte böyle doğdu. Bu basit unsurları geçtiğimiz yüzyılın en devrimci teknolojilerinden birine dönüştüren fikir, New Berlin, Ohio’da yaşayan, dükkandaki dikey gırgırın kaldırdığı tozu solumaktan bıkmış astım hastalığı ile boğuşan bir gece bekçisi James Spangler’a ait. James’in projesine inanan ve onu uygulayacak beceri ve kaynaklara sahip birine ihtiyacı vardı.

Yapmış olduğu ilkel elektrikli süpürgeyi kuzeni Susan Hoover’a göndermeye karar verdi - bu ona bir servet kazandıracak önemli bir hareketti. Susan elektrikli süpürgeyi birkaç gün evde kullandı ve ürünün önemli bir destekçisi oldu. Deri ürünleri üreten ve bunları New Berlin’deki dükkanında satan küçük bir işletmenin sahibi olan kocası William Hoover’a gösterdi. Ticaret hayatında geçirdiği yıllar, onun piyasayı yakından tanımasını sağlamıştı. İleri görüşlü bir girişimci olarak, bu fütürist “sopanın” muazzam potansiyelini hemen hissetti. Ürün patentini aldı ve üretime başladı, The Hoover Company adıyla şirketi kurdu. Yıl 1908’di.

DEĞERLERİMİZ

İlk elektrikli süpürgenin icat edildiği günden günümüze kadar, Hoover’ın bir numaralı önceliği, yüksek performanslı ve güvenilir ev aletleri sunarken her zaman insanların hayat kalitesine katkıda bulunmak olmuştur.

 

İYİ HİSSETME

Performans ve sonuçlardan şüphe duymadan, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak ve keyiflli yaşamak Hoover’ın ana hedefidir. Hoover ürüneri, sağlıklı bir yaşam için, yaşam kalitesini artırmak amaçlı mükemmel performans sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

Performans

Hoover’ın en yeni nesil ev çözümleri, sizin ve aileniz için eksiksiz bakım sağlarken performans ve etkinlik açısından mükemmel sonuçlar sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

GÜVEN

100 yılı aşkın süredir deneyim ve en son teknolojiler üzerinde sürekli araştırma tecrübesi, Hoover’ın ürünlerinin yüksek güvenilirliğini geliştirmesini sağlayarak, mükemmel sonuçlar elde edilmesine olanak tanımıştır.

BAĞLANTILI EKOSİSTEMİMİZ

Hoover ile bağlantı sadece güncel olmakla ilgili değildir. Bağlantı, akıllı cihazlar aracılığıyla ürün deneyimini geliştirmek için gerçek çözümler sağlamak anlamına gelir. Daha iyi bir yaşam kalitesi için etkili ve güvenilir çözümler sunan bir dizi özellik sayesinde insanların hayatlarını, sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlar.