DYNAMIC EXTREME

Dynamic Extreme size sadece en iyisini sunan bir çamaşır makinesidir - benzersiz şekilde sessiz, modern tasarım, düşük tüketim ve son derece güvenilir. Zarif çizgilere sahip modern, düzgün tasarım tüm ortamlara uygundur. Malzemeler ve parçalar (LED ekran ve koyu renk cam gibi) en iyi kalitedir.

Videoyu izleyin
Mükemmel sessizlik

Mükemmel sessizlik

Perfect Silent Inverter sayesinde, Hoover Dynamic Extreme tüm yıkama çevrimlerinde gürültünün ve titreşimin rakip tanımayacak şekilde azaltılmasını sağlarken, enerjiden en ideal şekilde tasarruf eder.

Rekor performans seviyeleri

Rekor performans seviyeleri

  • Enerji sınıfı: A+++ -%50
  • %50 Tasarruf
  • Kusursuz temizlik
  • Minimuma indirilmiş tüketim
  • Benzersiz sessizlik

 

 

Evinize bağlanın

Evinize bağlanın

Wizard uygulaması sayesinde siz nerede olursanız olun cihazınız wi-fi üzerinden daima ulaşılabilir olacaktır. One Fi teknolojisi sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulacak ve cihazınızı 7/24 kontrolünüz altında tutabileceksiniz.

Kumaşa gösterilen özen

Kumaşa gösterilen özen

Dynamic Extreme, farklı renklerde ve türlerde kumaşları tam kapasite yıkamanıza imkan verirken hızlı yıkama programlarında ve düşük sıcaklıklarda dahi mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.  

 

Yıkamada maksimum hassasiyet

Yıkamada maksimum hassasiyet

İleri Kilo Modu işlevi, çamaşırın ağırlığını ölçer ve bu doğrultuda bilimin gerektirdiği hassasiyet ile su miktarını, enerji tüketimini ve yıkama süresini hesaplar.

Endişeye gerek yok

Endişeye gerek yok

Acqua Stop taşmayı önlemek ve aklınızın rahat etmesini sağlamak üzere tasarlanmış önleme sistemidir. Su girişi borusunda sızıntı veya arıza olması durumunda sistem çamaşırlarınızı ve evinizi korur.