Hoover Athen Evo’yu sunar

Yeni, torbasız ve kablosuz elektrikli dik süpürge, 32,4V’ a kadar güç çıkışı, hareket kabiliyeti son derece yüksek ve performansı üst düzey. 120 dakikalık çalışma süresi sayesinde yeniden şarj etmeye gerek kalmadan tüm evinizi temizleyebilirsiniz. Bu seride yüksek temizleme performansı, uzun ömürlü pil ömrü ve şarj sürelerinin azaltılmasını sağlayan lityum pilli modeller bulunmaktadır. Kablosuz temizlik yapma özgürlüğünü keşfedin.

Videoyu izleyin

Olağanüstü temizleme performansı

Athen Evo 2500W kablolu elektrikli süpürgenin performansı ile yarışabilecek üst düzey temizlik performansı sergiler. Sert yüzeylerdeki tozların %100’ünden fazlasını yok eder.

Olağanüstü çalışma süresi

Olağanüstü çalışma süresi

Evinizi bir şarjla temizleyebilirsiniz - Athen Evo’nun çalışma süresi 120 dakikaya kadar çıkıyor.

Maksimum hareket kabiliyeti

Yenilikçi EASY DRIVING sistemi, mobilyalarınızın ve evinizdeki temizlenmesi güç yerlerin çevresinin kolayca temizlenmesini sağlar. Özel 180 ° eğim, hiç çaba harcamadan bileğinizi basitçe bükerek en zorlu alanlara bile ulaşmanıza yardımcı olur.

Tüm yüzeyler için uygundur

Motorlu turbo fırça başı, Athen Evo’yu en hassas yüzeyler (parke gibi) dahil olmak üzere tüm yüzeyleri temizlemek için ideal bir ürün haline getirir. 

Kullanımı kolay

Athen Evo size en üst düzey konfor ve kullanım esnekliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Pil şarj durumu daima kontrol altında

Özel ve kullanışlı LED gösterge pilin şarj durumunu daima kontrolünüz altında tutmanıza yardımcı olur. Gösterge aynı zamanda pil şarj ilerleme durumunu kontrol etmenize imkan verir. Yanıp sönen ışık, Athen Evo’nun yeniden kullanıma hazır olduğu zamanı haber verir.

Temizlemesi kolay

Özel ayırma sistemi sayesinde motorlu turbo fırçanın temizlenmesi hızlı ve zahmetsizdir. Fırçayı çıkarmak için iki basit hareket yapmanız yeterlidir; tozla temasınız azalır. Kolay ve hijyeniktir.

Hızlı ve zahmetsiz hazne boşaltma

Athen Evo’nun sökülmesi ve boşaltılması kolay büyük toz toplama haznesi tozla teması tamamen keser. Ayrıca yıkanabilir HEPA filtresi vardır. İdeal bir şekilde filtreleme yapan ve dışarı sadece temiz hava yayan filtre en ince toz parçacıklarını dahi hapsedebilir.

Dikey park konumu

Athen Evo’yu rahatça dik konumda park edilebilmesi sayesinde kullanım sırasında ve sonrasında kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Hafif ve kullanışlı

Athen Evo hızlı ve kullanımı kolaydır, en az çabayla en geniş yüzeylerde dahi mükemmel temizlik sağlar.

Performans ve tasarım

Ultra ince tasarım

Ultra ince tasarım

Özel ultra ince tasarıma sahip olan fırça, yatak arkası ve mobilya altları da dahil olmak üzere her yere erişmenize imkan verir.

Kullanım esnasında maksimum tutunma

Tekerleklerin yapısı ve özel dokulu yüzeyi zemine maksimum tutunmasını sağlar.

Temizleme sırasında görüş kabiliyetinin artması

Fırça başının, en karanlık köşelerde (yataklar ve diğer mobilya altları gibi) dahi daha kolay görmenizi sağlayan LED ışıkları vardır.

İki güç seviyesi

İhtiyacınız olan temizleme işlemine uygun güç seviyesini seçebilirsiniz.

Turbo İşlevi

Zorlu temizleme işlemlerinde Turbo işlevinden yararlanabilirsiniz. Maksimum güç seviyesi en inatçı kirleri dahi etkili bir şekilde temizlemenize imkan verir.