4A serisi: olağanüstü performans

Hoover, tüm yüzeylerde kusursuz temizlik sonuçları garantileyen yeni elektrikli süpürge serisini sunar. Aşırı Sessiz Güç Sistemi sayesinde pazardaki en sessiz serilerden biridir.

Yüksek elektrik gücüne sahip modellere kıyasla %50’ye kadar daha fazla enerji tasarrufu.*

*Sadece bazı modellerde

Tüm yüzeylerde maksimum temizleme performansı: sert zeminlerde %111’den fazla ve halılarda.

Alerjiden muzdarip kişiler için idealdir. Yeniden dışarı verilen hava, %99,98 oranındaki filtreleme verimliliği sayesinde daima temizdir.

%91’den fazla emiş verimliliği.

Süper sessiz

Birkaç desibel dahi, sinir bozucu ve katlanılabilir gürültü seviyeleri arasında fark yaratabilir. Hoover tarafından geliştirilen Aşırı Sessiz Güç Sistemi, temizlik esnasında büyük bir sessizlik ve rahatlık sağlar. İyileştirilmiş hava akışının, yenilikçi malzemelerin ve yeni aksesuarların mükemmel birleşimi gürültü seviyelerinin 64 dBA* kadar düşük olmasını sağlar.

 

115 dBA

 

85 dBA

 

65 dBA

 

64 dBA

Torbalı elektrikli süpürgeler

Athos

Athos tasarım ve fonksiyonun mükemmel kombinasyonudur. Toz torbasının 5 litre kapasitesi ve 11 metre hareket menzili, hiç durmadan tüm evi temizlemenize imkan verir. Nano Pack™ teknolojisi sayesinde saklaması son derece kolaydır. 4 döner tekerlek maksimum hareket kabiliyeti sağlarken gövde üzerinde bulunan aksesuarlar ihtiyacınız olan her şeyin elinizin altında olmasına imkan verir.  Halıların derinlemesine temizlenmesi için tasarlanmış Carpet Optimax fırçaya sahiptir.

Telios Plus

Telios Plus, kompakt tasarımı ve olağanüstü performansı sayesinde tüm temizlik ihtiyaçları için ideal bir çözümdür. Üstelik, gövde üzerindeki aksesuarlar ihtiyacınız olan aletlerin her zaman elinizin altında olmasına imkan verir. Halıların derinlemesine temizlenmesi için tasarlanmış Carpet Optimax fırçaya sahiptir.

Torbasız elektrikli süpürgeler

Xarion Pro

Özel Hoover Airvolution™ multisiklonik sistem sayesinde Xarion Pro günlük temizlik işlerinizi daha kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. Özel ayırma sistemi filtrenin tıkanmasını önleyerek performansın düşmesini engeller ve her zaman hızlı ve kapsamlı bir temizlik yapılmasını garantiler. Halıların derinlemesine temizlenmesi için tasarlanmış Carpet Optimax fırçaya sahiptir.

Reactiv

Reactiv, torbasız siklonik teknoloji sayesinde üst düzey performans sağlar. Toz ayırma işleminde yüksek verim almak, yüksek emiş gücü sağlamak ve filtre bakım aralığını uzatmak için üzerinde çalışmalar yapılmıştır. Reactiv sapa entegre fırça sayesinde en hassas yüzeyler de dahil olmak üzere tüm yüzeyleri temizlemenize imkan verir. Halıların derinlemesine temizlenmesi için tasarlanmış Carpet Optimax fırçaya sahiptir.